eTwinningu kooli märk – tunnustus eTwinningu koolidele

Meil on suur rõõm teatada, et Haanja Kool on saanud eTwinningu kooli märgi tunnustuse osaliseks, millega eTwinning soovib tunnustada mitte ainult tvinnijate, vaid ka sama kooli õpetajate meeskonna ja koolijuhtide panust ning pühendumust.

eTwinningu kooli staatuse saamine on arenguteekond. See pole võistlus, vaid pigem areng ühelt tasandilt teisele.

Auhinnatud koolidel on järgmised omadused:

• Nad on Euroopa tasandil nähtavad.
  • Nad moodustavad eTwinningu juhtkoolide Euroopa võrgustiku, et inspireerida eTwinningu arengut tulevikus.
  • Nad on juhtpositsioonil järgmistes valdkondades:
    • digitaalne praktika;
    • eSafety praktika;
    • uuenduslik ja loov pedagoogika käsitlus;
    • pidev töötajate kutsealase arengu edendamine;
    • personali ja õpilaste koostöö õppetavade edendamisel.

Aitäh õpilastele ja õpetajatele ehk kõigile meie kooli tvinnijatele!

Vastlapäeva info!

Koolitunnid on lühendatud. Toimub kuus 35-minutilist tundi. Esimene söögivahetund on peale 4. tundi kell 10.50 ja teine peale 5. tundi kell 11.35.

Kell 12.30 koguneb kogu koolipere I korrusele. 5. klassi õpilased viivad läbi meeskondliku vastlamängu.

Muusikakooli minejad söövad vastlakuklit kell 13.10, ülejäänud kell 14.00.

Vastlapäeva hommikul vahetundide ajala on avatud ka sõbrapäeva kohvik! Kohvik on avatud 8.35-12.00. Kohvikut saavad kogukonnaliikmed külastada ka tundide ajal.

Lisaks on avatud sõbrapäeva postkast nii 13. kui 14. veebruaril.

Pikka liugu!

EV 100 nädal Haanja Koolis

• Jätkuvalt on avatud Vanade asjade näitus koolimaja II korrusel.
  • Teisipäeval kell 10.30 algavad Haanjas Võru maakonna koolinoorte MV suusatamises.
  • Neljapäeval toimub kogu koolipere õppepäev koolipingist väljas „EV 100 Maanteemuuseumis“.
    • Väljasõit koolimaja eest kell 8, tagasi jõutakse kella 14.25 väljuvate busside ajaks.
    • Lõunasööki pakutakse muuseumis.
    • Palume õpilastel ennast soojalt riidesse panna, sest üks õpituba (u 35 min) toimub õues.
  • Reedel lõpeb II trimester.
    • Ekoolis on vormistatud õpilaste tulemused – tunnistused.
    • Ilmub kooli infoleht.
  • Reedel tähistame EV 100.
    • Tuleme kooli pidulikus riietuses (valge pluus, sinine või must seelik/püksid), kodutütred ja noorkotkad tulevad vormis.
    • Toimub 4 esimest lühendatud tundi.
    • Kell 11 toimub pidulik lõuna.
    • Kell 11.30 läheb NK/KT esindus Munamäe jalamil oleva mälestussamba juurde mälestuskimpu ja küünlaid viima.
    • Kell 12 algab rahvamajas EV 100 kontsert-aktus, kus tunnustatakse tublimaid õppureid ja tegusamaid töötajaid.
    • Bussid lähevad ringidele orienteeruvalt kell 13 koolimaja eest.
  • Laupäeval algab vaheaeg.