• 1
  • 2

Vilistlased

Haanja vilistlased

1946. aastal (1. lend)

 

1.      Rebane, Aino

 

1947. aastal (2. lend)

 

1.      Kolk, Arvo

2.      Mägi, Leili                       

3.      Tõnu Sokk

4.      Lembit Hendrikson

5.      Jaan Trolla

6.      Koit Kann

7.      Vilbert Plaks

8.      Lehte Hütt

9.      Helga Kukk

10.  Rosviita Kaits

11.  Helju Sakkos

12.  Lehte Trolla

13.  Meeta Trolla

14.  Hella Klais

15.  Linda Vent

16.  Linda Hordo

17.  Jannu Kink

18.  Hiljard Vislapuu.

 

1948. aastal (3. lend)

 

1.      Varula, Leo

2.      Uba, Lembit        

3.      Kanep, Hans

4.      Trumm, Ivar

5.      Raudsepp, Lembit

6.      Kauksi, Kalju

7.      Gutves, Jaan

8.      Jallai, Kalju

9.      Mäeots, Aksel

10.  Mägi, Lembit

11.  Tikk, Lea

12.  Tikk, Olivia

13.  Perli, Helju

14.  London, Linda

15.  Trolla, Kornelia

16.  Timmi, Õie

17.  Trummal, Valve

18.  Uibu, Leili

 

 

1949. aastal (4. lend)

 

1.      Uba (Tolsting), Hilja       

 

 

1950. aastal (5. lend)

 

 

 

1951. aastal (6. lend)

 

 

 

1952. aastal (7. lend)

 

1.      Trolla, Kalju

 

  

1953. aastal (8. lend)

 

1.      Trolla, Leho

 

 

1954. aastal (9. lend)

 

 

1955. aastal (10. lend)

 

  

1956. aastal (11. lend)

 

 

1957. aastal (12. lend)

 

 

1958. aastal (13. lend)

 

 

1959. aastal (14. lend)

 

1.      Meemann, Olev

2.      Trolla, Heino                   

 

  1960. aastal (15. lend)

 

 

1961. aastal (16. lend)

 

 

1962. aastal (17. lend)

 

 

1963. aastal (18. lend)

 

 

1964. aastal - klassijuhataja Heli Kimmel (19. lend) 

1.      Allas, Edgar

2.      Härma, Ene

3.      Lätte, Ilmar

4.      Massa, Enn

5.      Mäeots (Vent), Maive

6.      Mölder, Olev

7.      Piir, Mäidu

8.      Prants, Enno

9.      Purgas, Ain

10.  Rest, Arvi

11.  Rest, Ülo

12.  Saareoja, Hilja

13.  Sau, Reene

14.  Sokk, Sulev

15.  Tartes, Sirje

16.  Varula, Olev

  

1965. aastal - klassijuhataja Endel Teder (20. lend) 

1.      Heero, Aadi

2.      Hütt, Juta

3.      Ilves, Viive          

4.      Kaabist, Liilia

5.      Keemann, Enn

6.      Kersna, Külli

7.      Hele Lehemets

8.      Kalju Lehemets

9.      Heli Liivand        

10.  Elvi Lõhmus

11.  Ülo Lätte

12.  Agur Ojastu

13.  Mati Olle             

14.  Külli Potsepp

15.  Verner Purge

16.  Sirje Põllumäe

17.  Evi Sau

18.  Enno Torp

19.  Lembit Trolla

20.  Helbe Udumäe

21.  Aleksander Vaarend

22.  Leo Voolaid

  

1966. aastal - klassijuhataja Elfriede Olle (21. lend) 

1.      Are Allas             

2.      Maimu Eelmets

3.      Olev Lang

4.      Hilja Lehiste

5.      Sulev Mandel

6.      Mati Mesi

7.      Kalju Mängli       

8.      Ale Noormets

9.      Viljar Potsepp

10.  Aino Saareoja

11.  Mare Sokk

12.  Linda Säde

13.  Are Tappo

14.  Helje Tamm

15.  Heino Torp

16.  Lilian Teas           

17.  Mati Udu             

18.  Olev Udumäe      

19.  Helgi Voolaid

20.  Heini Silman

  

1967. aastal - klassijuhataja Lehte Ojandu (22. lend) 

1.      Uno Aasa            

2.      Ene Hollo

3.      Asta Hussar

4.      Ülo Hütt

5.      Einar Kaabist

6.      Heli Kalma

7.      Lembit Koemets

8.      Aare Kriisa

9.      Agu Mäeots

10.  Külli Purgas

11.  Enno Saareoja

12.  Astra Sokk

13.  Külli Säde

14.  Aita Tamm

15.  Tiit Torp               

16.  Endla Varula

17.  Helgi Voitka

 

1968. aastal - klassijuhataja Heli Kimmel (23. lend) 

1.      Arve Graf

2.      Henn Karu

3.      Uno Kons

4.      Aavo Lang

5.      Aksel Lehemets

6.      Raimo Leosk

7.      Raja Mesi            

8.      Raimo Mõttus

9.      Maie Piigli

10.  Ene Piir

11.  Vello Prants

12.  Aare Purgas

13.  Kaja Puustusmaa

14.  Avo Rebane        

15.  Alvar Timmi

 

 

1969. aastal - klassijuhataja Endel Teder (24. lend) 

1.      Tiit Hinn

2.      Lea Grossmann   

3.      Ülo Kalma

4.      Taivo Kelder

5.      Sale Lang

6.      Enno Lukk

7.      Agu Hollo

8.      Agu Olle              

9.      Vaike Orav

10.  Avo Orula

11.  Enn Potsepp

12.  Avo Rikas

13.  Tiina Soe

14.  Gunnar Timmi

15.  Karin Trumm

16.  Olev Tsirk

17.  Ilme Udu

 

1970. aastal - klassijuhataja Lehte Uba (25. lend) 

1.      Eha Allas

2.      Aare Eelmets       

3.      Mati Eelmets

4.      Tiina Ilumets       

5.      Malle Karu

6.      Avo Kasesalu

7.      Enno Kelder

8.      Sulev Kimmel

9.      Ülo Koemets

10.  Külli Lehiste

11.  Ülle Leosk

12.  Sulev Liivand      

13.  Ene Limbo

14.  Lea Mesi

15.  Anu Mõttus

16.  Mare Purgas

17.  Kalev Raup

18.  Mare Sõna

19.  Kersti Teder

20.  Jaak Torp             

21.  Enn Udumäe       

  

1971. aastal - klassijuhataja Taimi Saare (26. lend) 

1.      Maimu Aasa

2.      Ülo Grossmann

3.      Avo Kall

4.      Valve Karu

5.      Rein Keeman       

6.      Einar Kriiva

7.      Ülo Lukk

8.      Peeter Mäeots

9.      Lembit Nagel

10.  Peeter Olle                      

11.  Jaan Saare

12.  Maia Sõna

 

1972. aastal - klassijuhataja Arvo Orn (27. lend) 

1.      Sulev Aasa

2.      Rein Eelmets       

3.      Imbi Graf

4.      Astrid Härsing

5.      Krista Kimmel     

6.      Eve Kons

7.      Vello Kriiva

8.      Silvi Kurgjärv

9.      Merle Moos

10.  Agu Mõim

11.  Avo Purgas

12.  Marianne Plaks

13.  Liia Rebane

14.  Tiina Rikas

15.  Einar Saar

16.  Rait Teder

17.  Juss Torp

18.  Kaja Trolla

19.  Sulev Trolla

20.  Tea Vent              

  

1973. aastal - Klassijuhataja Endel Teder (28. lend) 

1.      Sale Aasa

2.      Milvi Hein

3.      Urmas Kalda

4.      Peep Kelder

5.      Sale Kelder

6.      Urve Leosk

7.      Andu Orula

8.      Kristi Palk

9.      Peeter Pant

10.  Maie Potsepp

11.  Ülle Prants

12.  Olev Raup

13.  Rein Saarna

14.  Ülle Trumm

15.  Richard Vaarend

16.  Agur Vaarmets

 

1974. aastal - klassijuhataja Arvo Orn (29. lend) 

1.      Anne Kall

2.      Arve Kalma

3.      Ülo Kelder

4.      Aksel Kriiva

5.      Arvo Kõva

6.      Ilse Lukk

7.      Aivar Mesi           

8.      Heli Mängli

9.      Thea Prants

10.  Ülle Purgas

11.  Inna Raag

12.  Are Saar

13.  Aivar Udras

14.  Aivo Võsu

 

 1975. aastal - Klassijuhataja Elfriede Olle (30. lend) 

1.      Aivar Ernits

2.      Are Grossmann

3.      Silver Graf

4.      Maie Hordo

5.      Kalle Kalmann

6.      Silvia Kalmann

7.      Säde Kelder

8.      Peeter Kõva

9.      Vahur Lundve     

10.  Maidu Mõttus

11.  Aita Orav

12.  Terje Siegert

13.  Helbe Siiman

14.  Ülo Udumäe

  

1976. aastal - klasijuhataja Helgi Lehemets (31. lend) 

1.      Aivar Eskla

2.      Villu Kall

3.      Jüri Lehtsalu

4.      Sirje Lembke

5.      Urve Mõim

6.      Taivo Mäeots

7.      Lea Ojaste

8.      Marnet Peelo

9.      Tiia Peelo

10.  Aivo Prants

11.  Eve Prants

12.  Avo Press

13.  Ülle Raup

14.  Varje Pukk

15.  Jaan Reiman

16.  Vambola Savi

17.  Arno Tolga

18.  Inge Udras

19.  Vahur Uibo

20.  Vilmar Uibo

21.  Ülar Vodi

22.  Elmo Võsu

  

1977. aastal - klassijuhataja Kersti Leit (32. lend) 

1.      Kaja Kalda

2.      Hille Kalma

3.      Maia Kikkas

4.      Daisy Kruuse

5.      Aigar Kõva

6.      Külli Perli

7.      Uno Potsepp

8.      Ene Prants

9.      Gennadi Puškin

10.  Andres Räim

11.  Raivo Udras

12.  Aivar Vene

13.  Gennadi Volkov

14.  Aivar Kall

 

1978. aastal - klassijuhataja Kersti Leit (33. lend) 

1.      Hille Agar

2.      Ülle Hinn

3.      Toomas Jänes

4.      Hillar Kikkas

5.      Andres Kukk

6.      Margus Pormeister

7.      Üllar Post

8.      Milvi Reiman

9.      Kalev Säde

10.  Ain Teppo

11.  Marika Uba

12.  Aigi Udras

13.  Aive Vaarmets

14.  Ülle Vodi

 

1979. aastal - klassijuhataja Evi Niilits (34. lend) 

1.      Urve Hordo

2.      Kalmer Jänes

3.      Aivar Mägi

4.      Peeter Press

5.      Ene Puustusmaa

6.      Piret Rist

7.      Helgi Saar

8.      Einar Semjonov

9.      Einar Sõna

10.  Kaja Säde

11.  Agu Tolmusk

12.  Rein Tšugurov

13.  Kalle Udumäe

14.  Jaan Vene

 

1980. aastal - klassijuhataja Saila Kalk (35. lend) 

1.      Hillar Aasa

2.      Arvi Eskla           

3.      Üllar Hollo

4.      Enn Ihats

5.      Ruth Kalda          

6.      Andrus Kallas

7.      Kristel Kons                    

8.      Väle Prutt

9.      Aivar Räim

10.  Raivo Semjonov

11.  Albert Trolla

12.  Margit Trolla

13.  Jaak Tšugurov

 

1981. aastal - klassijuhataja Marina Zabegajeva (36. lend) 

1.      Maive Hendrikson

2.      Taivo Jänes

3.      Ülle Jänes

4.      Tiina Järg             

5.      Mare Kikkas

6.      Hele Lang

7.      Aare Lilloja

8.      Piirika Ojastu

9.      Liilia Orav

10.  Raul Press

11.  Merike Puustusmaa

12.  Andres Raudsepp

13.  Ago Soe

14.  Kuido Soo

15.  Elle Säde             

16.  Kersti Topoleva

17.  Rein Ummelk

 

1982. aastal - klassijuhataja Lehte Uba (37. lend) 

1.      Allan Eiche

2.      Raivo Hendrikson

3.      Valdur Kalda

4.      Ahti Lang

5.      Marju Lehiste

6.      Andres-Margus Lembke

7.      Ingrid Lill

8.      Andres Lätte

9.      Evar Moks

10.  Marju Mäeots

11.  Urmas Mürk

12.  Jüri Prutt

13.  Hele Simmul

14.  Anne Trolla

15.  Margus Uba         

16.  Ain Ummelk

17.  Valdur Vodi

 

 1983. aastal - klassijuhataja Kersti Leit (38. lend) 

1.      Kersti Aasa

2.      Meelis Kasesalu              

3.      Alver Lang

4.      Margit Lill

5.      Jaan Luik

6.      Einar Must

7.      Rainer Olle

8.      Raul Olle

9.      Ülle Orrav

10.  Andres Saaremaa

11.  Aarne Säde

12.  Marili Viiberg

13.  Alvar Vodi

 

1984. aastal - klassijuhataja Evi Niilits (39. lend) 

1.      Aivo Anton

2.      Kaimo Ernits       

3.      Heiki Hollo

4.      Toomas Järg

5.      Annika Kikkas

6.      Urmas Kivioja

7.      Anneli Knjäzeva

8.      Sale Kriiva

9.      Anneli Kukk

10.  Mati Leosk          

11.  Jakob Lilloja

12.  Arvi Raudsep      

13.  Arnold Teras

14.  Riina Topoleva

15.  Margus Võsu

 

1985. aastal - klassijuhataja Malle Truija (40. lend) 

1.      Urmas Ernits

2.      Klarika Kikkas

3.      Liina Kõva

4.      Andi Kängsepp

5.      Marika Lehiste

6.      Mati Orav

7.      Ene Prutt

8.      Üllar Simmul

9.      Jaanus Tamm

10.  Tiia Teras

11.  Madis Topolev

12.  Ene Ummelk

 

1986. aastal - klassijuhataja Lehte Uba (41. lend) 

1.      Mati Avald

2.      Aare Eiche

3.      Sigrid Kaljuvee

4.      Märt Kritt

5.      Andi Kõrtsmann

6.      Andres Kõva

7.      Sale Lukk

8.      Margo Must

9.      Toomas Plaks

10.  Einar Pruus          

11.  Ruth Puksand      

12.  Irja Raudsepp      

13.  Inge Saaremaa

14.  Urmas Semjonov

15.  Ere Säde

  

1987. aastal - klassijuhataja Väino Suurpere (42. lend) 

1.      Aare Aasa

2.      Maarja Järv

3.      Enel Kängsepp

4.      Tanel Kängsepp

5.      Maano Mäeots

6.      Pille Mölder

7.      Maire Nirk

8.      Vello Pähn

 

1988. aastal - klassijuhataja Kersti Leit (43. lend) 

1.      Tõnu Hendrikson

2.      Kaia Järg

3.      Jaak Kõva

4.      Monika Lestberg

5.      Ruth Ojasto

6.      Annika Rebane

7.      Ülo Sau

8.      Veiko Trolla

9.      Rena Vahter

 

1989. aastal - klassijuhataja Elfriede Olle (44. lend) 

1.      Pille Aasa

2.      Kadri Järg

3.      Kalle Mölder

4.      Kaire Nirk           

5.      Ivo Pilv

6.      Aili Simmul

7.      Leiu Sisas

8.      Janek Säde                      

9.      Jüri Vaher

10.  Ulve Udu

  

1990. aastal - klassijuhataja Evi Lestberg (45. lend) 

1.      Regina Faster

2.      Hille Hendrikson

3.      Eve-Li Kärg

4.      Kati Limbo

5.      Juta Vaher

 

1991. aastal - klassijuhataja Algo Salumets (46. lend) 

1.      Aive Aasa

2.      Rain Hollo

3.      Janek Jõgeva

4.      Meelis Kann

5.      Sirle Lestberg

6.      Krista Limbo

7.      Merike Mölder

8.      Veronika Nagel

9.      Kirsten Veelmaa

10.  Kalmer Vodi

 

1992. aastal - klassijuhataja Lehte Uba (47. lend) 

1.      Kerli Hollo

2.      Annika Kallas

3.      Kaia Kallas

4.      Andres Lill

5.      Kaili Moks

6.      Maido Mäeots

7.      Marko Mäeots

8.      Kadi Pilv

9.      Ave Prutt

10.  Paavo Rüütel

11.  Arvi Sau

12.  Signe Sokk

  

1993. aastal - klassijuhataja Kersti Leit (48. lend) 

1.      Mirli Isak

2.      Jaak Kasesalu

3.      Kaido Kuus

4.      Margus Lehiste

5.      Maigi Liivand

6.      Aive Lilloja

7.      Erki Nagel                       

8.      Pille Pilv

 

1994. aastal - klassijuhataja Anne Heier (49. lend) 

1.      Anita Keeman

2.      Maris Kõva

3.      Rignes Piht

4.      Eino Prants

5.      Ruta Sisas            

6.      Janar Sokk

7.      Jaanus Vaher

8.      Laivi Vodi

 

1995. aastal - klassijuhataja Evi Lestberg (50. lend) 

1.      Kalmer Aasa

2.      Alari Adel

3.      Hendrik Hansberg

4.      Priit Hillep

5.      Ants Isak

6.      Aili Kalk

7.      Ele Prants

8.      Taisto Tappo

 

1996. aastal - klassijuhataja Evi Niilits (51. lend) 

1.      Ülle Hollo

2.      Urmas Lestberg

3.      Annela Mängli

4.      Tea Pappel

5.      Raigi Piht

6.      Aivar Säde

7.      Andres Vaher

 

1997. aastal - klassijuhataja Lehte Uba (52. lend) 

1.      Andres Kõlli

2.      Esta Kägo

3.      Kaire Limbo

4.      Tarmo Mölder

5.      Janar Reemets

6.      Janar Šamarin

7.      Tairi Tappo

8.      Maili Vodi

 

1998. aastal - klassijuhataja Ülle Mõim (53. lend) 

1.      Taavi Adel

2.      Anne Kasesalu

3.      Ailer Kuur

4.      Jaan Kõlli

5.      Annika Lehiste

6.      Pille-Riin Loode

7.      Kersti Reemets

8.      Janeli Sokk

9.      Siiri Udu

  

1999. aastal - klassijuhataja Kersti Leit (54. lend)

 1.      Triinu Aasa

2.      Teet Jõgi

3.      Terje Kalk

4.      Kristel Kallas

5.      Kristi Kuus

6.      Alar Salumets

7.      Triinu Sinisalu     

8.      Ingmar Võsu

  

2000. aastal - klassijuhataja Evi Lestberg (55. lend) 

1.      Hindrek Kumm   

2.      Lauri Loode

3.      Kadri Mõim         

4.      Aivo Mäeots

5.      Merli Mölder

6.      Merite Pant

7.      Kaur Piho

8.      Kersti Siim

9.      Taavi Susi

10.  Kadi-Regle Tammearu

11.  Marek Trolla        

12.  Merike Vaher

13.  Kaimar Valner

14.  Li Vene

  

2001. aastal - klassijuhataja Evi Niilits, Malle Peedumäe (56. lend) 

1.      Liisi Eskla

2.      Kristi Graf

3.      Kairi Koemets

4.      Veiko Kook

5.      Mait Kägo                       

6.      Aksel Mängli       

7.      Taavi Mölder

8.      Argo Pittim         

9.      Katre Sinisalu      

10.  Jaanika Sokk

11.  Signe Trolla         

12.  Viljar Võsu

   

2002. aastal - klassijuhataja Lehte Uba (57. lend) 

1.      Raili Hansen

2.      Aivar Hollo

3.      Kadi Koemets

4.      Katrin Kons

5.      Claudius Kumm

6.      Lauri Leit

7.      Maris Lestberg

8.      Tauno Mölder

9.      Rait Puusaar

10.  Harri Siim

11.  Aire Teppo          

12.  Maret Trolla

13.  Liis Valner

14.  Heleen Vene        

 

2003. aastal - klassijuhataja Ülle Mõim (58. lend) 

1.      Algo Eskla

2.      Artur Hansen

3.      Kristo Ivask         

4.      Kaido Kook

5.      Mariliis Pehlak

6.      Seilar Potsepp

7.      Ave Salumets

 

2004. aastal - klassijuhataja Kersti Leit (59. lend) 

1.      Eleriin Aasa

2.      Karel Graf

3.      Helin Heier

4.      Kaupo Kallas

5.      Kaido Koemets

6.      Katre Piho

7.      Tuuli Pilv

8.      Kaia Puusaar

9.      Maret Susi

10.  Allar Toots

11.  Diana Vene         

 

2005. aastal - klassijuhataja Evi Lestberg (60. lend) 

1.      Eleri Aedmaa      

2.      Helen Heier

3.      Liina Ihats

4.      Helen Irves

5.      Made Isak

6.      Kristine Ivask

7.      Kai Mõim

8.      Hugo Mängli

9.      Priidik Mölder

10.  Ele Pant

11.  Kristi Potsepp

12.  Kersti Puura

13.  Juss Raudsep

14.  Maarja Teppo                  

15.  Kristjan Utsal

 

2006. aastal - klassijuhataja Malle Peedumäe/ Maire Nirk (61. lend) 

1.      Merle Lang

2.      Jaak Lehtsalu

3.      Ero Lukk

4.      Anu Mölder

5.      Mats Piho

 

 

2007. aastal - klassijuhataja Maire Nirk (62. lend) 

1.      Aasa, Mairi

2.      Haili, Moonika

3.      Hindrikson, Kristjan

4.      Ivask, Emma-Riin

5.      Kivila, Matis

6.      Kook, Kadri

7.      Lestberg, Anna-Liisa

8.      Mängli, Ursula                 

9.      Piho, Kail

10.  Potsepp, Kaisa

11.  Reemets, Rauno

12.  Soe, Aiko

 

2008. aastal - klassijuhataja Ülle Mõim (63. lend) 

1.      Koort, Jaanika

2.      Lang, Merike

3.      Lehtsalu, Jaanek

4.      Lukk, Ego

5.      Raudsep, Anne

6.      Torp, Jaanika

7.      Ummelk, Kristo

8.      Võsu, Elise

 

2009. aastal - klassijuhataja Kersti Leit (64. lend) 

1.      Ets Aedmaa

2.      Katrin Hindrikson

3.      Stina Kraam

4.      Indrek Mölder

5.      Harmo Pant

6.      Martin Parts

7.      Kätlin Pehlak

8.      Han Hendrik Piho

9.      Jaanika Puura

10.  Katarina Skott

11.  Ken Säde

12.  Triinu Tintso

13.  Helena Utsal

14.  Hendrik Vaab

15.  Eevali Valb

 

 2010. aastal - klassijuhataja Maire Nirk (65. lend) 

1.      Kristo Limbo

2.      Katrin Luisk

3.      Kristjan Perli

4.      Karl Puusaar

5.      Kady Sarik

6.      Egle Vene

  

2011. aastal - klassijuhataja Triinu Grossmann (66. lend) 

1. Hanna Heier

2. Egle Kons

3. Kätlin Kõva

4. Ann Maria Piho

5. Jane Torp

 

 2012. aastal - klassijuhataja Evi Lestberg (67. lend) 

1. Mait Aasa                                  

2. Kristi Kõva                                             

3. Eno Lukk                                   

4. Sandra Prutt                                           

5. Linda Marie Skott                                 

6. Karmen Škepasts                       

7. Timur-David Šurpik

8. Kristi Toots

9. Konstantin Yavnashan  

 

2013. aastal - klassijuhataja Ülle Mõim (68. lend) 

1. Hentrik Hein

2. Aliina Pant

3. Madis Perli

4. Meelis Perli

5. Heidi Valb

 

2014. aastal - klassijuhataja Kersti Leit  (69. lend) 

1. Sander Hannust                          

2. Ain-Eerik  Heier             

3. Kairi Hein                                  

4. Kristiina Himma                             

5. Märtin Kõva                                          

6. Sigrit Lilloja                                            

7. Priit Lüüs

8. Mihkel Parts                                           

9. Andra Prutt                                            

10. Jandra Prutt

11. Taavi Sügis                                           

12.Ilmar Vodi

  

2015.aastal –klassijuhataja Kadri Parts (70.lend) 

1.      Maria Aruoja

2.      Sander Jõgeva

3.      Andris Kõiv

4.      Kristjan Kõva

5.      Kevin Limbo

6.      Johann-Kristjan Toots

7.      Mirjam Vodi

 

2016. aasta – klassijuhataja Triinu Grossmann (71. lend) 

1.      Mairo Hannust

2.      Kalle Himma

3.      Jan Ihats

4.      Carlos Anti Koemets

5.      Lauri Koiksaar

6.      Keity Kuus

7.      Ivo Lukk

8.      Kätlin Luisk

9.      Katre Toots

10.  Leo Artur Skott

11.  Karl-Gustav Sok

 

2017. aasta - klassijuhataja Kersti Leit /72. lend)

1.  Brendan Glenn Koemets

2.  Germar Moorus

3.  Juhan Eerik Perli

4.  Jörgen Joonas Simson

5.  Karolin Jõgeva

6.  Miina Aleksandra Piho

 

7.  Ragne Raili Lillipuu

 

 

Ruusmäe vilistlased

1946. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Asser, Armin

2.      Asser, Maimu

3.      Kraani, Elsa

4.      Mäestu, Richard

5.      Ruus, Aino

6.      Saks, Taimi

7.      Tuul, Eleonora

Klassijuhataja August Vainu

1947. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Armulik, Lembit

2.      Kallas, Nikolai

3.      Lõiv, Õie

4.      Zuppur, Õie

5.      Sinka, Helju

6.      Vainola, Helmi

7.      Vainola, Johannes

8.      Vendt, Maimu

Klassijuhataja August Vainu

1948. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Anton, Kalju

2.      Armulik, Kalju

3.      Heero, Elvo

4.      Jänes, Heino

5.      Kala, Leida

6.      Kraani, Vaino

7.      Kuiv, Maimu

8.      Kull, Koidula

9.      Rohtla, Vaino

10.  Sinka, Elli

11.  Torp, Eha

12.  Vainola, Johannes

Klassijuhataja Ilmar Kiidli

1949. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Ainsalu, Luule

2.      Anton, Helju

3.      Haug, Kalju

4.      Haug, Milvi

5.      Jõõger, Vaino

6.      Jänes, Aino

7.      Kuiv, Helju

8.      Kuiv, Maimu

9.      Lüütsep, Selma

10.  Mäestu, Enno

11.  Uba, Hans

12.  Ruus, Jakob

13.  Salumets, Helju

14.  Tiisler, Leopold

15.  Vendt, Veinhard

Klassijuhataja August Vainu

1950. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Ainsalu, Asta

2.      Hero, Valjo

3.      Jänes, Helju

4.      Kalma, Salme

5.      Kana, Aino

6.      Kuiv, Lembit

7.      Lätte, Koidu

8.      Lüüding, Hella-Leonoora

9.      Nurmine, Taivo

10.  Org, Ülo

11.  Paat, Lembit

12.  Saarniit, Hilja

13.  Trumm, Olev

14.  Udras, Mart

15.  Klaas, Aksel

Klassijuhataja Georg Ivandi

1951. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Ainsalu, Vaino

2.      Hero, Viine-Lende

3.      Kala, Helvi

4.      Laanelepp, Aino

5.      Möldre, Ina-Valentine

6.      Salumets, Leida

7.      Saks, Hans

8.      Sillats, Õie

9.      Tamm, Elvi

10.  Tigane, Silvi

11.  Truija, Lembit

12.  Ungru, Vaino

13.  Vislapuu, Johannes

14.  Žilkina, Tatjana

Klassijuhataja Eha Peltser

1952. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Kuiv,Heino

2.      Kuldvere, Elvine

3.      Kägu, Silvi

4.      Lillipuu, Kalju

5.      Mäestu, Aimi

6.      Nopri, Heino

7.      Nurmine, Elvi

8.      Osis, Eduard

9.      Pilt, Helga

10.  Ruus, Heldi

11.  Sillaots, Laine

12.  Silling, Viive

13.  Sulg, Lembit

14.  Tamm, Hilja

15.  Tammi, Kalju

16.  Tuvi, Heino-Johannes

Klassijuhataja *

1953. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Kala, Heidi

2.      Kivest, Vladimir

3.      Kuker, Enno

4.      Mee, Alli

5.      Mee, Maire

6.      Mäeots, Jaan

7.      Nopri, Ants

8.      Org, Leo

9.      Peelo, Leida

10.  Saarepuu, Lembit

11.  Tatrik, Henno

12.  Veski, Elmo

Klassijuhataja *

1954. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Koemets, Maire

2.      Ilves, Elvi

3.      Lõiv, Lehte

4.      Mee, Aino

5.      Mee, Milvi

6.      Mehik, Aino

7.      Mehik, Olli

8.      Nopri, Tõnu

9.      Ossis, Aino

10.  Ossis, Jaan

11.  Pähnapuu, Helve

12.  Ruhno, Elvi

13.  Salumets, Kalju

14.  Uba, Eha

15.  Vislapuu, Milvi

Klassijuhataja Leida Lend

1955. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Estra, Aime

2.      Hunt, Silvi

3.      Kuiv, Lüdia

4.      Kägo, Henn

5.      Kägo, Aino

6.      Lillipuu, Leo

7.      Nurmine, Kalju

8.      Ots, Hilja

9.      Ruusmäe, Virve

10.  Saarepuu, Milvi

11.  Saarniit, Silvi

12.  Tamm, Maret

13.  Tatrik, Milvi

14.  Ungru, Õie

15.  Veski, Mati

Klassijuhataja *

1956. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Harik, Helju

2.      Ilves, Viivi

3.      Kala, Leili

4.      Kookmaa, Enno

5.      Kookmaa, Ilme

6.      Kookmaa, Tõnu

7.      Lilloja, Ants

8.      Mee, Eha

9.      Nurm, Ilga

10.  Pähnapuu, Kalju

11.  Saarniit, Maimu

12.  Veski, Varje

13.  Vähi, Tõnu

Klassijuhataja *

1957. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Golubejeva, Jekaterina

2.      Kangur, Valve

3.      Koemets, Aini

4.      Koemets, Ilmar

5.      Kägu, Vaino

6.      Lillipuu, Õie

7.      Mäestu, Valter

8.      Saarniit, Juta

9.      Vesselova, Jevgenia

Klassijuhataja *

1958. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Golubejeva, Valentina

2.      Kalde, Sirje

3.      Klaats, Helju

4.      Konsap, Aavo

5.      Lilloja, Ilme

6.      Mee, Taimi

7.      Ots, Kalju

8.      Ruusmäe, Kalju

9.      Saarniit, Verner

10.  Tambla, Riina

Klassijuhataja *

1959. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Heero, Aare

2.      Ots, Helve

3.      Ots, Maila

4.      Kalde, Aavo

5.      Kägu, Uuno

6.      Mee, Johannes

7.      Ossis, Valter

Klassijuhataja *

1960. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Golubev, Anatoli

2.      Harik, Vilbert

3.      Hellenurm, Õie

4.      Kangor, Sulev

5.      Kinsiver, Kalev

6.      Kõivik, Kalju

7.      Kägo, Heldi

8.      Tammi, Vengi

9.      Tepaskent, Aleksander

10.  Veski, Maano

11.  Veski, Malle

Klassijuhataja *

1961. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Harik, Vilbert

2.      Heero, Aare

3.      Kangor, Sulev

4.      Kinsiver, Kalev

5.      Kägo, Heldi

6.      Kõivik, Kalju

7.      Ossis, Jaan

8.      Ots, Maila

9.      Saks, Kalju

10.  Tammi, Vengi

11.  Tepaskent, Aleksander

12.  Veski, Malle

 

13.  Saarniit, Verner

1959. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Heero, Aare

2.      Ots, Helve

3.      Ots, Maila

4.      Kalde, Aavo

5.      Kägu, Uuno

6.      Mee, Johannes

7.      Ossis, Valter

Klassijuhataja *

1960. aastal

Ruusmäe Seitsmeklassilise kooli lõpetasid:

1.      Golubev, Anatoli

2.      Harik, Vilbert

3.      Hellenurm, Õie

4.      Kangor, Sulev

5.      Kinsiver, Kalev

6.      Kõivik, Kalju

7.      Kägo, Heldi

8.      Tammi, Vengi

9.      Tepaskent, Aleksander

10.  Veski, Maano

11.  Veski, Malle

Klassijuhataja *

1961. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Harik, Vilbert

2.      Heero, Aare

3.      Kangor, Sulev

4.      Kinsiver, Kalev

5.      Kägo, Heldi

6.      Kõivik, Kalju

7.      Ossis, Jaan

8.      Ots, Maila

9.      Saks, Kalju

10.  Tammi, Vengi

11.  Tepaskent, Aleksander

12.  Veski, Malle

13.  Saarniit, Verner

Klassijuhataja Saima Kera

1962. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Konsap, Elli

2.      Kuiv , Heldur

3.      Lang, Jüri

4.      Niilo, Eha

5.      Ots, Külli

6.      Rootslane, Hilma

7.      Saarniit, Henn

8.      Tammi, Heldi

9.      Virk, Õie-Melanie

Klassijuhataja Anna Mõisnik

1963. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Hellenurm, Lembit

2.      Lillipuu, Madis

3.      Mee, Endel

4.      Ots, Leiki

5.      Pedas, Arvet

6.      Pilt, Viive

7.      Orhidejeva, Valentina

8.      Ruusmäe, Liivi

9.      Tepaskent, Vaino

10.  Teas, Vilmar

11.  Lillipuu, Olev

Klassijuhataja Rudolf Kraani

1964. aastal  Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Kalde, Marje

2.      Kakit, Ere

3.      Kuldvere, Leo

4.      Lilloja, Anni

5.      Post, Leida

6.      Samason, Oka

7.      Tammi, Aime

8.      Uba, Peep

9.      Üle, Tõnu

10.  Pilt, Olev

Klassijuhataja Leida Kraani

1965. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Arna, Galina

2.      Kallas, Lehte

3.      Kangor, Matti

4.      Koemets, Kalev

5.      Koemets, Vahur

6.      Mee, Ülo

7.      Nopri, Jüri

8.      Oppar, Pilvi

9.      Ots, Maidu

10.  Ots, Marve

11.  Palm, Ene

12.  Pilt, Maie

13.  Uba, Kai

14.  Vaher, Paul

15.  Vesselova, Antonina

Klassijuhataja Helgi Parts

1966. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Adson, Asta

2.      Karu, Marje

3.      Kägo, Koit

4.      Melsob, Kaja

5.      Paloveer, Väino

6.      Piirimägi, Külli

7.      Pilt, Vello

8.      Saks, Suule

9.      Tammi, Meida

10.  Saarniit, Aare

11.  Toome, Jaan

12.  Trumm, Peedu

13.  Üle, Kalev

Klassijuhataja Õie Zuppur

1967. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Koling, Lehte

2.      Kraani, Külli

3.      Lillipuu, Helve

4.      Orhidejeva, Niina

5.      Peelo, Arvo

6.      Samason, Vello

7.      Uba, Mart

Klassijuhataja Helve Ots

1968. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Aia, Asti

2.      Halla, Silvi

3.      Ots, Hilja

4.      Ots, Vello

5.      Peelo, Kaja

6.      Pilt, Mati

7.      Samason, Avo

8.      Song, Enn

9.      Tammi, Lembitu

10.  Tammi, Taisi

11.  Uba, Tiina

12.  Vaher, Viktor

Klassijuhataja Rudolf Kraani

1969. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Adson, Heli

2.      Asser, Aili

3.      Frei, Johannes

4.      Kalde, Tiit

5.      Kõivik, Ülle

6.      Lõiv, Vilve

7.      Niilo, Heli

8.      Peelo, Viivi

9.      Saarniit, Juta

10.  Uba, Jaak

11.  Veski, Andi

Klassijuhataja Margarita Paul

1970. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Asser, Marge

2.      Daniel, Tea

3.      Hussar, Aime

4.      Jõõger, Vaive

5.      Kuldvere, Evi

6.      Mahhov, Alik

7.      Parts, Mare

8.      Pikkpõld, Enno

9.      Saarniit, Evald

10.  Sults, Voldemar

11.  Tammi, Kaja

12.  Tammi, Tiia

13.  Trummal, Kaja

Klassijuhataja Leida Kraani

1971. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Halla, Maia

2.      Kangor, Külli

3.      Kärg, Ülo

4.      Mölder, Meiki

5.      Nikiforova, Heli

6.      Ojaste, Lilia

7.      Oppar, Agu

8.      Reili, Helgi

9.      Saks, Juta

10.  Stalkova, Liia

11.  Zirp, Raivo

12.  Uba, Andres

13.  Umbleja, Arvo

Klassijuhataja Helgi Parts

1972. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Adson, Sirje

2.      Asser, Ilmar

3.      Joakit, Helve

4.      Fomotškin, Mihhail

5.      Klaas, Tiiu

6.      Kraani, Reet

7.      Lillipuu, Ülle

8.      Peelo, Külli

9.      Tanilsoo, Kalju

10.  Treial, Ester

11.  Utsal, Iriina

12.  Utsal, Meelis

 

13.  Vestmann, Kalev

Klassijuhataja Helve Ots

1973. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Fomotškin, Aleksander

2.      Kangru, Kalju

3.      Koop, Maia

4.      Kägo, Ats

5.      Mahhov, Ivo

6.      Mölder, Vilve

7.      Raudik, Enok

8.      Saks, Sirje

9.      Stalkova, Urve

10.  Tanilsoo, Ilmar

11.  Treial, Urve

12.  Trummal, Aive

13.  Veski, Heiki

Klassijuhataja Rudolf Kraani

1974. aastal         Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Astel, Eve

2.      Astel, Margus

3.      Kangor, Malle

4.      Klaas, Rein

5.      Koop, Ants

6.      Kull, Kalev

7.      Laanelepp, Ants

8.      Lehtla, Külli

9.      Lõiv, Eve

10.  Mahhova, Raja

11.  Muru, Lembit

12.  Mölder, Mati

13.  Märdin, Lembit

14.  Nugis, Viktor

15.  Samason, Maia

16.  Serv, Milvi

17.  Stalkova, Larissa

18.  Zirp, Urmas

19.  Teemo, Aivo

20.  Treial, Virve

21.  Vaher, Veera

      Klassijuhataja Õie Zuppur

1975. aastal    Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Asser, Ülle

2.      Jänes, Merle

3.      Kraani, Rein

4.      Kägo, Siiri

5.      Laas, Toivo

6.      Mee, Rita

7.      Mölder, Aavo

8.      Poom, Enn

9.      Reili, Laine

10.  Ruus, Maie

11.  Saamo, Mirjam

12.  Saarniit, Eha

13.  Taalfeld, Enok

14.  Trummal, Mare

15.  Umbleja, Heldur

16.  Umbleja, Taimi

17.  Ungru, Aivar

18.  Raudik, Lea

19.  Saarniit, Mati

Klassijuhataja Leida Kraani

1976. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Asser, Toivo

2.      Joakit, Helle

3.      Klaas, Elle

4.      Kärg, Mati

5.      Lehtla, Lea

6.      Peelo, Mati

7.      Pilt, Aivar

8.      Põld, Tiiu

9.      Raudik, Rutt

10.  Reilson, Andi

11.  Saks, Peep

12.  Taalfeld, Elmo

13.  Tigane, Anneli

14.  Umbleja, Ivar

15.  Virk, Margus

16.  Visnapuu, Eve

Klassijuhataja Helgi Parts

1977. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Helm, Jaan

2.      Kallas, Lea

3.      Kanarik, Külli

4.      Kangru, Laine

5.      Kasak, Leonora

6.      Mäestu, Ain

7.      Ots, Lea

8.      Parts, Riina

9.      Saks, Reet

10.  Stalkova, Riina

11.  Tammi, Merike

12.  Taniel, Helgi

13.  Tiks, Tuuli

14.  Õun, Maila

Klassijuhataja Helve Ots

1978. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Adson, Taivo

2.      Heero, Janno

3.      Helenurm, Aivar

4.      Koop, Mati

5.      Kull, Tiina

6.      Kägo, Mart

7.      Lehtla, Üllar

8.      Lipson, Einar

9.      Ots, Alvar

10.  Peelo, Andres

11.  Põld, Eve

12.  Saarniit, Heldur

13.  Tigane, Andrus

14.  Vesselova, Urve

15.  Taniel, Miia

Klassijuhataja Jonas Kaušpadas

1979. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Bendi, Inge

2.      Erik, Riina

3.      Jänes, Maie

4.      Klaas, Ants

5.      Laanelepp, Aasa

6.      Lepaste, Leo

7.      Mahov, Ivan

8.      Orhidejev, Genadi

9.      Raudik, Tea

10.  Reili, Marika

11.  Reili, Taimi

12.  Ruus, Kadri

13.  Tigane, Maie

14.  Virk, Ruta

Klassijuhataja Helgi Ruus

1980. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Kanarik, Liina

2.      Kattai, Tea

3.      Kibena, Inge

4.      Nugis, Martin

5.      Ojaste, Mariina

6.      Org, Ain

7.      Peelo, Raja

8.      Pärnapuu, Aivar

9.      Virk, Viktor

Klassijuhataja Õie Zuppur

1981. aastal         Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Heero, Eve

2.      Kattai, Are

3.      Kibena, Anneli

4.      Kuiv, Jaanus

5.      Moorus, Aivar

6.      Org, Rein

7.      Pärnapuu, Aive

8.      Reilson, Urve

9.      Umbleja, Eve

10.  Õun, Merle

Klassijuhataja Helgi Parts

1982. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Erik, Tarmo

2.      Masul, Andres

3.      Moorus, Üllar

4.      Niilo, Ülle

5.      Nikiforov, Aarne

6.      Nurm, Aivar

7.      Ots, Anneli

8.      Ots, Kai

9.      Sarik, Maria

10.  Zuppur, Vahur

11.  Umbleja, Kalmer

12.  Virk, Kalju

Klassijuhataja Leida Kraani

1983. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Allas, Tarmo

2.      Heero, Kersti

3.      Kangru, Pille

4.      Kägo, Terje

5.      Niilo, Viljar

6.      Ots, Rainer

7.      Ruus, Anu

8.      Serv, Malle

9.      Truija, Marek

Klassijuhataja Helve Ots

1984. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Kangru, Kalle

2.      Kõiv, Karin

3.      Org, Maie

4.      Piir, Külli

5.      Reilson, Kalle

6.      Sarik, Aili

7.      Tiks, Tiina

Klassijuhataja Helgi Ruus

1985. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Kalk, Aili

2.      Kõrvet, Garmen

3.      Mee, Malle

4.      Ots, Argo

5.      Ots, Merike

6.      Peelo, Arne

 

7.      Pukari, Ly

1.      Raudseping, Annika

2.      Saarepuu, Eva

3.      Sarik, Joel

4.      Sarik, Viljar

Klassijuhataja Õie Zuppur

1986. aastal

Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Allas, Jaana

2.      Allas, Valdur

3.      Hakk, Sirje

4.      Heero, Aigi

5.      Joakit, Ivi

6.      Kägo, August

7.      Kõiv, Kaire

8.      Masul, Katrin

9.      Mee, Rainer

10.  Ots, Kadri

11.  Piir, Talvi

12.  Tagen, Rainer

Klassijuhataja Rudolf Kraani

1987. aastal       Ruusmäe 8-kl. Kooli lõpetasid

1.      Kasvandik, Meelis

2.      Kaušpadaite, Kristiina

3.      Koemets, Andris

4.      Koger, Kersti

5.      Kuljus, Anu

6.      Luht, Lauri

7.      Ots, Ülle

8.      Parts, Jaan

9.      Puieste, Tiina

10.  Sarik, Anneli

11.  Talo, Merike

Klassijuhataja Linda Kuljus

1988. aastal       Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Allas, Heldur

2.      Kõiv, Urmas

3.      Lind, Erki

4.      Mee, Mati

5.      Niilo, Egert

6.      Paap, Kristel

7.      Reilson, Kuuno

8.      Serv, Kuido

9.      Simm, Eda

10.  Talo, Jaanus

Klassijuhataja Helve Ots

1989. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Luksepp, Karin

2.      Masul, Kaari

3.      Peelo, Arvi

4.      Puhm, Margus

5.      Pärnapuu, Janika

6.      Saks, Maarika

Klassijuhataja Leili Org

1990. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Adson, Maret

2.      Kõiv, Meeli

3.      Luht, Aigi

4.      Luksepp, Kalev

5.      Movits, Marek

6.      Mägiste, Margus

7.      Org, Jüri

8.      Org, Kadri

9.      Sarik, Enno

10.  Tagen, Maigi

11.  Trumm, Signe

12.  Loog, Andres

Klassijuhataja Õie Zuppur

1991. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Erik, Erki

2.      Ots, Indrek

3.      Peedumäe, Kadi

4.      Piir, Kaili

5.      Pilt, Aivo

6.      Post, Aive

7.      Sarik, Elar

8.      Talo, Margus

Klassijuhataja Helgi Parts

1992. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Jakovets, Andrei

2.      Mee, Ruttar

3.      Morel, Marius

4.      Mägiste, Maie

5.      Reilson, Nele

6.      Saks, Kalle

7.      Salumäe, Anneli

8.      Tammi, Kristi

9.      Selts, Andres

Klassijuhataja Maris Hanimägi

1993. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Kägo, Kaidi

2.      Peedumäe, Epp

3.      Mee, Evely

4.      Pilt, Tuuli

5.      Tagen, Kaire

6.      Palk, Priit

7.      Trumm, Janek

8.      Veski, Lauri

9.      Raud, Jaanus

10.  Poldov, Kaido

11.  Peelo, Argo

12.  Reili, Egon

Klassijuhataja Helve Ots

1994. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Jakovets, Mare

2.      Kalk, Aigar

3.      Ots, Kaupo

4.      Pilt, Tiiu

5.      Talo, Urmas

6.      Tammi, Klaarika

7.      Valb, Ilmar

8.      Virk, Merli

9.      Kõva, Egle

Klassijuhataja Aigar Piho

1995. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Kangru, Janis

2.      Koemets, Jane

3.      Peedumäe, Jaanika

4.      Pilt, Kristo

5.      Saks, Arne

6.      Tammsalu, Tõnu

7.      Uba, Henrik

8.      Veselova, Moonika

Klassijuhataja Maris Hanimägi

1996. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Galitsin, Evelyn

2.      Kalk, Illimar

3.      Kangru, Jane

4.      Kolpakova, Külli

5.      Kõva, Signe

6.      Lepikov, Indrek

7.      Morel, Martin

8.      Oppar, Helen

9.      Pilt, Katrin

10.  Raud, Üllar

11.  Tammsalu, Erkki

12.  Umbleja, Urmas

Klassijuhataja Reet Lepikov

1997. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Fomotškin, Keit

2.      Kangru, Janika

3.      Mölder, Ainar

4.      Oppar, Edith

5.      Pilt, Kaire

6.      Sarik, Jaak

7.      Savi, Ago

8.      Savi, Allan

Klassijuhataja Ülle Orhidejeva

1998. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Heinmaa, Jaanika

2.      Kalk, Mariana

3.      Kumm, Jörgen

4.      Lepikov, Taavi

5.      Mölder, Maile

6.      Sisask, Aigar

7.      Umbleja, Kaidar

Klassijuhataja Helve Ots

1999. aastal

Ruusmäe 9-kl. Kooli lõpetasid

1.      Oppar, Päärn

2.      Ots, Kärt

3.      Peetrisoo, Marek

4.      Pilt, Monika

5.      Viitkin, Irjana

Klassijuhataja Jonas Kaušpadas

2000. aastal

Haanja-Ruusmäe põhikooli Ruusmäel lõpetasid

1.      Kalnapenkis, Kaido

2.      Lind, Jane

3.      Mölder, Mairika

4.      Mölder, Marnet

5.      Škepasts, Inga

6.      Umbleja, Marelle

7.      Lillipuu, Liana

8.      Peelo, Ruttar

Klassijuhataja Rannar Susi

2001. aastal  Haanja-Ruusmäe põhikooli Ruusmäel lõpetasid

1.      Fomotškin, Rait

2.      Kumm, Triin

 

3.      Sarik, Villu

1.      Sisask, Aimar

2.      Talo, Margo

Klassijuhataja Maiu Pajumets

2002. aastal Haanja-Ruusmäe põhikooli Ruusmäel lõpetasid

1.      Kalkun, Hipp

2.      Kalnapenkis, Gerli

3.      Kangru, Daile

4.      Lepaste, Liliana

5.      Moorus, Siiri

6.      Pilt, Janar

7.      Pilt, Raido

8.      Purason, Janar

9.      Sarik, Elen

Klassijuhataja Reet Lepikov

2003. aastal Haanja-Ruusmäe põhikooli Ruusmäel lõpetasid

1.      Kangor, Hannes

2.      Koemets, Raido

3.      Lepaste, Lainar

4.      Linnas, Sten

5.      Peelo, Liisi

6.      Tigane, Indrek

7.      Tigane, Tagmar

Klassijuhataja Helve Ots

2004. aastal Haanja-Ruusmäe põhikooli Ruusmäel lõpetasid

1.      Kopli, Kaimar

2.      Kõva, Lagle

3.      Org, Anette

4.      Orhidejev, Sander

5.      Peedumäe, Leesi

6.      Peetrisoo, Janely

7.      Raudmann, Tõnis

8.      Tigane, Triin

Klassijuhataja Ülle Orhidejeva 

2005. aastal Haanja-Ruusmäe põhikooli Ruusmäel lõpetasid

1.      Fomotškin Rivo

2.      Lepaste, Liivar

3.      Läte, Õnne

4.      Mee, Tanel

5.      Orhidejev, Rauno

6.      Peelo, Martin

7.      Raud, Marje

8.      Raudseping, Raigo

9.      Udras, Kethlin

Klassijuhataja Rannar Susi

2006. aastal Haanja-Ruusmäe põhikooli Ruusmäel lõpetasidl

1.      Adson, Tanel

2.      Kangru, Margar

3.      Org, Annes

4.      Pilt, Rainis

5.      Pärnapuu, Kerli

6.      Škepasts, Kristiina

7.      Taalfeld, Kerli

8.      Tigane, Tamar

9.      Valb, Maarja

Klassijuhataja Sirje Pärnapuu

2007. aastal Haanja-Ruusmäe põhikooli Ruusmäel lõpetasid

1.      Joakit, Leiki

2.      Kangru, Airi

3.      Koiksaar, Siim

4.      Luisk, Kertu

5.      Mee, Birgit

6.      Peedumäe, Mari-Liis

7.      Raudseping, Raul

8.      Tigane, Reelika

9.      Tigane, Rene

Klassijuhataja Kadri Parts

2007. aastal lõpetasid Haanja-Ruusmäe põhikooli Ruusmäe koolimajas

8.klassi

1.      Jallai, Jaanus

2.      Joakit, Maiki

3.      Kalkun, Henn-Hillar

4.      Lüüs, Triin

5.      Taalfeld, Taijo

6.      Orhidejev, Jaana

Klassijuhataja Eve Tammi

 

            7. klassi

  1. Sarik, Juss
  2. Sarik, Sander
  3. Tintso, Triinu
  4. Valb, Eevali
  5. Ots, Karl
  6. Variksaar, Maria

Klassijuhataja Ülle Orhidejeva

 

      6. klassi

  1. Sarik, Kady
  2. Luisk, Katrin
  3. Kasak, Lauri
  4. Sarik, Taavi
  5. Luksepp, Marili
  6. Tubli, Tauri
  7. Roots, Ahto

Klassijuhataja Helve Ots

 

2008. aastal lõpetasid Ruusmäe koolimajas 6. klassi

1.      Fomotškin, Mariliis

2.      Läte, Siim

3.      Variksaar, Maarja

Klassijuhataja Eve Tammi

 

2009. lõpetasid Ruusmäe koolimajas 6. klassi

1.      Sarik, Laura

2.      Škepasts, Karmen

3.      Zuppur, Reino 

4.      Klassijuhataja Eve Tammi

 

2010. lõpetas Ruusmäe koolimajas 6.klassi

 1. Heidi Valb

Klassijuhataja  Eve Tammi

 

5.      klassi

1.  Gren Kangru

2.  Priit Lüüs

3. Germo Pärnapuu

Klassijuhataja Eve Tammi

 

4.klassi

1. Hain Zuppur

2. Sander Jõgeva

Klassijuhataja Sirje Pärnapuu

 

2011. lõpetas Ruusmäel 4.klassi

  1. Keidi Fomotškin
  2. Carlos Anti Koemets
  3. Lauri Koiksaar
  4. Kätlin Luisk
  5. Karl-Gustav Sok

Klassijuhataja Aime Oppar

 

3.klassi

  1. Karolin Jõgeva
  2. Brendan Glenn Koemets
  3. Ragne-Raili Lillipuu
  4. Germar Moorus

Klassijuhataja Sirje Pärnapuu

 

2012.lõpetas Ruusmäel 3.klassi

1. Jannet Koemets

Klassijuhataja Sirje Pärnapuu

 

 2013. lõpetas Ruusmäel 3. klassi

  1. Johanna Sarik

Klassijuhataja Anne Heier

 

 2014. lõpetasid Ruusmäel 3. klassi

  1. Kristjan Lüüs
  2. Aveli Valb

Klassijuhataja Anne Heier

 

 2015. Ruusmäe koolis lõpetajaid ei ole.

 

 2016. lõpetasid Ruusmäel 3. klassi

  1. Kert Lestberg
  2. Rimo Lillipuu
  3. Richard Oppar
  4. Ketli Saks
  5. Adeele Valb

Klassijuhataja Anne Heier

 

 

Huviringid

  • 1
  • 2
  • 3