• Jätkuvalt on avatud Vanade asjade näitus koolimaja II korrusel.
  • Teisipäeval kell 10.30 algavad Haanjas Võru maakonna koolinoorte MV suusatamises.
  • Neljapäeval toimub kogu koolipere õppepäev koolipingist väljas „EV 100 Maanteemuuseumis“.
    • Väljasõit koolimaja eest kell 8, tagasi jõutakse kella 14.25 väljuvate busside ajaks.
    • Lõunasööki pakutakse muuseumis.
    • Palume õpilastel ennast soojalt riidesse panna, sest üks õpituba (u 35 min) toimub õues.
  • Reedel lõpeb II trimester.
    • Ekoolis on vormistatud õpilaste tulemused – tunnistused.
    • Ilmub kooli infoleht.
  • Reedel tähistame EV 100.
    • Tuleme kooli pidulikus riietuses (valge pluus, sinine või must seelik/püksid), kodutütred ja noorkotkad tulevad vormis.
    • Toimub 4 esimest lühendatud tundi.
    • Kell 11 toimub pidulik lõuna.
    • Kell 11.30 läheb NK/KT esindus Munamäe jalamil oleva mälestussamba juurde mälestuskimpu ja küünlaid viima.
    • Kell 12 algab rahvamajas EV 100 kontsert-aktus, kus tunnustatakse tublimaid õppureid ja tegusamaid töötajaid.
    • Bussid lähevad ringidele orienteeruvalt kell 13 koolimaja eest.
  • Laupäeval algab vaheaeg.