• 1
  • 2

Päevakava

Haanja maja päevakava 2017/2018. õppeaastal

 

ESMASPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.55 – 13.30/15.20

Õppetöö

Aineõpetajad

12.30 – 15.30

Õpperühm

Veera Ljubenko

12.45 - 13.30

Väärtuskasvatus

Ülle Rumvolt

12.45 – 13.30

Kunstiring

Malle Truija

12.45 – 15.30

Suusatrenn

Kadri Parts

13.40 – 15.20

Robootikaring

Triinu Grossmann

14.25

Liinibuss Ruusmäele

Urmas Veeroja

15.30

Bussid ringile

Urmas Veeroja

 

TEISIPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.00 – 11.30/14.25

Õppetöö

Aineõpetajad

12.30 – 15.30

Õpperühm

Veera Ljubenko

14.35 – 15.30

Suusatrenn

Kadri Parts

14.25

Liinibuss Ruusmäele

Urmas Veeroja

15.30

Bussid ringile

Urmas Veeroja

 

KOLMAPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.00 - 11.30/14.25

Õppetöö

Aineõpetajad

12.30 – 15.30

Õpperühm

Veera Ljubenko

11.50 – 12.35

Mudilaskoor

Kersti Kamberg

12.45 – 13.30

Kunstiring

Malle Truija

12.45 – 14.25

Puutööring

Paavo Rüütli

13.40 – 14.25

Käsitööring

Kersti Aasa

13.40 – 14.25

Ansambel

Kersti Kamberg

14.35 – 15.20

Kandlering

Kersti Kamberg

14.25

Liinibuss Ruusmäele

Urmas Veeroja

15.30

Bussid ringile

Urmas Veeroja

NELJAPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.00 - 11.30/15.20

Õppetöö

Aineõpetajad

12.30 – 15.30

Õpperühm

Veera Ljubenko

13.40 – 14.25

Võru keele ring

Kersti Leit

13.40 – 15.30

Suusatrenn

Kadri Parts

14.25

Liinibuss Ruusmäele

Urmas Veeroja

15.30

Bussid ringile

Urmas Veeroja

 

REEDE

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.00 - 11.30/14.25

Õppetöö

Aineõpetajad

12.30 – 14.25

Õpperühm

Veera Ljubenko

12.45 – 13.30

Näite- ja luulering

Kersti Leit

12.45 – 13.30

Suusatrenn

Kadri Parts

13.40 – 14.25

Palliring

Kadri Parts

14.25

Liinibuss ja koolibussid ringidele

Urmas Veeroja

 

Laupäeval suusatrenn kella 11.00 – 13.00 - Kadri Parts

NK/KT tegevused toimuvad vastavalt tööplaanile erinevatel aegadel – Kadri Parts

TEK tegevused toimuvad vastavalt tööplaanile erinevatel aegadel – Kersti Aasa

 

Karjääriplaneerimise üritused toimuvad võimalusel – Ülle Mõim

Ruusmäe maja päevakava 2017/2018. õppeaastal

 

ESMASPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

9.10 – 12.50

Õppetöö

Aineõpetajad

13.00 - 13.45

Väärtuskasvatus

Anne Heier

14.45

Buss ringile

Urmas Veeroja

 

TEISIPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.15 – 11.45/13.45

Õppetöö

Aineõpetajad

13.55 – 14.45

Õpperühm

Anne Heier

14.45

Buss ringile

Urmas Veeroja

 

KOLMAPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.15 – 11.45

Õppetöö

Aineõpetajad

12.05 – 12.50

Mudilaskoor

Anne Heier

13.00 – 14.45

Õpperühm

Anne Heier

14.45

Buss ringile

Urmas Veeroja

 

NELJAPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.15 – 11.45/13.45

Õppetöö

Aineõpetajad

13.55 – 14.45

Õpperühm

Anne Heier

14.45

Buss ringile

Urmas Veeroja

 

REEDE

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.15 – 12.50

Õppetöö

Aineõpetajad

13.00 – 14.45

Õpperühm

Anne Heier

14.45

Buss ringile

Urmas Veeroja

 

 

Huviringid

  • 1
  • 2