eTwinning on Euroopa koolide virtuaalne kogukond, mis on töökeskkonnaks koolitöötajatele (õpetajatele, õppealajuhatajatele, raamatukogutöötajatele jne), kes töötavad Euroopa eri riikides. Koolid, kes on otsustanud osaleda Euroopa kõige põnevamas kogukonnas, saavad seal suhelda, koostööd teha ja projekte luua.

Allikas: www.etwinning.net

Haanja Kool tunnustati kevadel 2018 eTwinningu kooli märgiga.

eTwinningu tegevused Haanja Koolis

eTwinningu kvalideedimärk "RoboMath" projekti eest.

Jõulukaardid sõpradele!

Õpetaja Leelo osales novembris 2017 Sopotis (Poolas) eTwinningu kontaktseminaril, kus saadi uusi sõpru-tuttavaid ning algatati uusi projekte. Koolid alustasid koostööd enne jõule. Soojenduseks ja tutvumiseks meisterdasime ja saatsime projektipartneritega teineteisele jõulukaarte. Fotodel on näha Poola õpilaste saadetud kaardid.

Aitäh õpetaja Üllele, Mallele ja Annele, kes koos õpilastega kaarte meisterdasid. Aitäh kõigile, kes kaarte meisterdasid!

Aeg

Tegevus

Osalejad

2018-2019