• 1

Päevakava

Ruusmäe maja päevakava 2018/2019. õppeaastal

 ESMASPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

9.10 – 12.50

Õppetöö

Aineõpetajad

13.00 - 13.45

Väärtuskasvatus

Anne Heier

14.45

Buss ringile

Urmas Veeroja

 TEISIPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.15 – 11.45/13.45

Õppetöö

Aineõpetajad

13.55 – 14.45

Pikapäevarühm

Anne Heier

14.45

Buss ringile

Urmas Veeroja

 KOLMAPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.15 – 11.45

Õppetöö

Aineõpetajad

12.05 – 12.50

Mudilaskoor

Anne Heier

13.00 – 14.45

Pikapäevarühm

Anne Heier

14.45

Buss ringile

Urmas Veeroja

 NELJAPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.15 – 11.45/13.45

Õppetöö

Aineõpetajad

13.55 – 14.45

Pikapäevarühm

Anne Heier

14.45

Buss ringile

Urmas Veeroja

REEDE

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.15 – 12.50

Õppetöö

Aineõpetajad

13.00 – 14.45

Pikapäevarühm

Anne Heier

14.45

Buss ringile

Urmas Veeroja

 

 

Haanja maja päevakava 2018/2019. õppeaastal

ESMASPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.55 – 12.35/15.20

Õppetöö

Aineõpetajad

13.30 – 15.30

Pikapäevarühm

Ülle Rumvolt

12.45 – 15.30

Suusatrenn

Kadri Parts

13.40 – 15.20

Robootikaring

Alar Voomets

14.25

Liinibuss Ruusmäele

Urmas Veeroja

14.35 – 15.20

Ansambel

Ara Bander

15.30

Bussid ringile

Urmas Veeroja

 TEISIPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.00 – 11.30/14.25

Õppetöö

Aineõpetajad

13.30 – 15.30

Pikapäevarühm

Ülle Rumvolt

13.40 – 14.25

Kunstiring

Malle Truija

14.35 – 15.30

Suusatrenn

Kadri Parts

14.25

Liinibuss Ruusmäele

Urmas Veeroja

15.30

Bussid ringile

Urmas Veeroja

 KOLMAPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.00 - 11.30/14.25

Õppetöö

Aineõpetajad

13.30 – 15.30

Pikapäevarühm

Leelo Viidu

11.50 – 12.35

Mudilaskoor

Ara Bander

12.45 – 13.30

Võru keele ring

Kersti Leit

12.45 – 14.25

Puutööring

Paavo Rüütli

13.40 – 14.25

Käsitööring

Kersti Aasa

14.25

Liinibuss Ruusmäele

Urmas Veeroja

14.35 – 15.20

IT ring

Alar Voomets

15.30

Bussid ringile

Urmas Veeroja

 NELJAPÄEV

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.00 - 11.30/15.20

Õppetöö

Aineõpetajad

12.45 - 13.30

Väärtuskasvatus

Ülle Rumvolt

13.30 – 15.30

Pikapäevarühm

Kersti Leit

12.45 – 13.30

Näite- ja luulering

Kersti Leit

13.40 – 15.30

Suusatrenn

Kadri Parts

14.25

Liinibuss Ruusmäele

Urmas Veeroja

15.30

Bussid ringile

Urmas Veeroja

 REEDE

Aeg

Tegevus

Vastutaja

8.00 - 11.30/14.25

Õppetöö

Aineõpetajad

12.35 – 14.25

Pikapäevarühm

Kersti Leit

12.45 – 14.25

Suusatrenn

Kadri Parts

14.25

Liinibuss ja koolibussid ringidele

Urmas Veeroja

 

Laupäeval suusatrenn kella 11.00 – 13.00 - Kadri Parts

NK/KT tegevused toimuvad vastavalt tööplaanile erinevatel aegadel – Kadri Parts

TEK tegevused toimuvad vastavalt tööplaanile erinevatel aegadel – Kersti Aasa

Karjääriplaneerimise üritused toimuvad võimalusel – Ülle Mõim

Galerii