Avaleht

Õppetöö alates 18. maist

• Distantsõpe jätkub Haanja Koolis õppeaasta lõpuni. Kui lapsele mõnes aines kuu lõpupoole enam kodutööd ei anta, siis tähendab, et ta on selle õppeaasta ainekava läbinud.
  • Alates 18. maist tulevad kooli ainult need õpilased, kellega on see kokkulepe sõlmitud ja tunniplaan saadetud. Õpilased on kohustatud järgima kõiki ohutusnõudeid nii bussis kui ka koolimajas.
  • Õppetöö toimub kella 9-13.
  • Kooli ei tule keegi, kellel on nohu, köha või mõni muu haigusnähe. Sisenejate kehatemperatuuri mõõdetakse sissepääsu juures.
  • Kõik koolimajja sisenejad tagavad ohutuse (töötajad saavad soovi korral maski). Käte desinfitseerimine on kohustuslik.
  • Lapsevanemad lepivad eelnevalt kokku aja, millal nad soovivad koolimajja tulla.
  • Klassiruumis istub õpilane üksi pingis.
  • Algklasside tundide pikkus on 35 min, suurematel 45 min, et hajutada vahetunde, kus kõik kokku saaksid.
  • Algklasside õpilased püsivad II korrusel ja liiguvad sealt alla ainult wc-sse ja sööklasse (viimasesse koos õpetajaga).
  • Suurematel õpilastel toimuvad tunnid I korrusel.
  • Söömine algab kell 10.35 (vaatame, kuidas sööklas hajutada aegu ja istumist).
  • Vahetundides kehtib 2+2 reegel.
  • Bussiringid liiguvad esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval. Bussis istutakse üksi kaheses pingis.
  • Järgmised toidupakid jõuavad õpilasteni 11. mail alates kella 11.00-st. Toidupakid katavad ajavahemiku 27.04.20 kuni 8.06.20
  • Kui 1.-8. klasside õpilastel on kõik kodutööd esitatud, siis lõpeb nende jaoks õppetöö 29. maist ja nad võivad tulla koolimajja tunnistuse järele alates 1. juunist (eelnevalt kokku leppides klassijuhatajaga aja). Teistel jätkub õppetöö 5. juunini ning tunnistused väljastatakse alates 8. juunist (samuti ajas kokku leppida klassijuhatajaga).
  • 9. klassi õpilaste õppetöö lõpeb 9. juunil (tunnistuste kättesaamise info anname veidi hiljem).

Lisainfo tel 517 4578 (Urmas Veeroja)

JÄÄGEM TERVEKS!

Viimased uudised kooli ajalehest

• Külas Grethe Rõõm