Eestimaa kõrgeim kool ja lasteaed kutsuvad Sind toetama koolinoorte ja lasteaialaste suusavarustuse uuendamist.

On ju laialt teada, et püsivaim lumikate Eestis on Haanimaal ja seetõttu on kõigil lastel mäest üles-alla suusatamine hästi selge. Aga aastatega on juhtunud nii, et lapsed on vanade suuskade tallad õhukeseks sõitnud ja suuskade ninad on lühikeseks murdunud. Et hoida oma eelkäijatest suusaproffide reputatsiooni jätkuvalt kõrgel, on vaja suusavarustust uuendada ja täiendada, et suusad libiseks ja rõõm lastes säiliks.

Tänuks annetuse eest kingime Sulle veebikontserdi ja iga annetaja saab omanimelise ingli kooli jõulupuule. (Veebikontserdi link tuleb üles kontserdi päeval)
Kontserdil astuvad üles koolinoored, lasteaialapsed, vanemad ja vilistlased.
Peagi piilume esinejate tagatubadesse ja anname veidi aimu, keda veebivahendusel kuulata-vaadata saab.

Ja tea, et iga esineja oleks Sulle paras vastane ka suusarajal.

Oma panuse saad teha HAANJA SUUSAKLUBI MTÜ arveldusarvele
EE621010402007152002. Selgitusse kirjuta UNISTUS.

Pea meeles, et kes teeb head teisele, teeb head iseendale.
Tänan, et hoolid ja hoiad!

Korraldajad Haanja kool ja lasteaed, lastevanemad ja Haanja Suusaklubi.
Veebikontserdi aitab teieni tuua Anyweb OÜ https://anyweb.ee/

Küsimuste korral helista 516 6684 Egle.