Kubija jooksukross

23. septembril osalevad Haanja kooli õpilased Võrumaa koolispordiliidu meistrivõistlustel murdmaajooksus. Väljasõit kell 10.00, tagasi orienteeruvalt 13.00. Lisainfo õpetaja Kadrilt.

E-õppepäev 5. oktoobril

Rõuge vallavalitsus korraldab õpetajate päeval, 5. oktoobril, Varstu koolimajas haridusinnovatsiooniseminari „Rõuge vald – haridusuuenduste kasvulava“ millest tulenevalt on Haanja koolis sellel päeval e-õppepäev. Ülesanded lisatakse eKooli sama päeva koduste ülesannete juurde.

Lisainfote-õppepäeva kohta võib küsida klassijuhatajatelt.

Infot haridusinnovatsiooniseminari kohta võib küsida valla haridus- ja kultuuriosakonna juhatajalt Marju Kõvalt telefonil +372 5804 6564 või e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

NK ja KT õppekäik Tartusse

Tänu isamaalise hariduse programmile saavad Haanja rühma noorkotkad ja kodutütred külastada Tartu AHHAA keskust ja Jääaja keskust.

25. septembril sõidame välja kell 8.30. (Koolist saame kaasa ka Rõuge pagari einesaia.)

• 10.30 jõuame AHHAA keskusesse
  • 11.00 lõuna AHHAA keskuse kohvikus Newton (koorene kanakaste riisi ja värske salatiga, magus saiake)
  • 11.45 “Jäätiselabor” (15 inimest)
  • 13.00 “Jäätiselabor ( 15 inimest)
    Sel ajal, kui üks grupp on õppetoas, külastavad teised keskust
  • Peale AHHAA keskust sõidame Jääaja keskusesse
  • 15.00-16.30 töötoad “Jääaeg - Maa arengu lahutamatu osa “ ja “Eestimaa looduse lugu - jääajajärgse looduse areng”
  • Kojusõit. Haanjasse jõuame orienteeruvalt kell 19.00.

Kaasa võta natuke sularaha ja juua.