Töötajad

Kooli töötajad

Nimi Töökohustused E-post, telefon
Aive Lilloja Koristaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Alar Voomets IT administraator, informaatika 5. ja 7. kl, robootika 2. kl, robootika- ja IT ring, huvijuht (fotokroonika) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Anne Heier Klassiõpetaja, 1. kl juhataja, 4. kl matemaatika ja loodusõpetus, väärtuskasvatuse ring, huvijuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Anu Jõgi tugispetsialist/õpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ara Bander Muusikaõpetus, mudilaskoor See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Helve Kukk 2./3. kl loodus- ja inimeseõpetus, 4. kl kunst/tööõpetus, 2. kl kontaktisik See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Kadri Parts Liikumisõpetus/ujumine, treener, NK/KT rühmavanem, 6./9. klassi juhataja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kai Mõim pikapäevarühma õpetaja, abiõpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kerli Perend Klassiõpetaja, 3. kl juhataja, 4. eesti keel, huvijuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Kersti Aasa Käsitöö, kunstiõpetus, ajalugu, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, 4. kl suhtlemine, TEK koordinaator, 7. kl juhataja, käsitööring, HEV koordinaatori KT See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kersti Leit Eesti keel ja kirjandus, võru keel 4. ja 5. kl, meediaõpetus 8. kl, kooli raamatukogu, võru keele, näite- ja luulering See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Krista Limbo Koristaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kristina Urb Koka abi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Leelo Viidu Loodusõpetus 5.-7. kl, bioloogia, füüsika, keemia, geograafia, 8. kl juhataja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Liina Aan Õppejuht, asjaajaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merilin Sarapuu Inglise keel, 4./5. kl juhataja, huvijuht (ÕE), ERASMUS+ projektijuht See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Paavo Rüütli Poiste tööõpetus, puutööring See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Silvi Mets abiõpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Urmas Veeroja Direktor See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
517 4578
Veera Ljubenko Vene keel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ülle Haili Kokk See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ülle Mõim Matemaatika 5.-9. kl, karjäärikoordinaator See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Lasteaia töötajad

Nimi Töökohustused E-post, telefon
Enel Irves Õppealajuhataja, õpetaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Krista Vähi Õpetaja abi Haanja rühmas See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lea Sarik Õpetaja Ruusmäe rühmas See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Leelo Sarik Õpetaja Ruusmäe rühmas See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Terje Rüütli Tugiisik See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiia Perli Õpetaja Haanja rühmas See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Triinu Peedosaar Õpetaja Haanja rühmas See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ülle Mölder Õpetaja abi Ruusmäe rühmas See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

Tugispetsialistid

Nimi Töökohustused E-post, telefon
Eda Sing Pereõde, teenindab õpilasi neljapäeviti kell 9-14 perearstikeskuses See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
787 8849
Laivi Org Psühholoog teenindab õpilasi neljapäeviti koolimajas või Haanja teenuskeskuse 2. korruse nõustamiskabinetis.  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5916 5099
Liivia Horn Logopeed teenindab õpilasi E, T, N Haanja majas, K Ruusmäe lasteaiarühmas See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Merle Piiskop Sotsiaalpedagoog teenindab õpilasi teisipäeviti koolimajas See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5854 7429

Prindi