• 1

Uudised

Kubija jooksukross

23. septembril osalevad Haanja kooli õpilased Võrumaa koolispordiliidu meistrivõistlustel murdmaajooksus. Väljasõit kell 10.00, tagasi orienteeruvalt 13.00. Lisainfo õpetaja Kadrilt.

 

 

NK ja KT õppekäik Tartusse

Tänu isamaalise hariduse programmile saavad Haanja rühma noorkotkad ja kodutütred külastada Tartu AHHAA keskust ja Jääaja keskust.

25. septembril sõidame välja kell 8.30. (Koolist saame kaasa ka Rõuge pagari einesaia.)

  • 10.30 jõuame AHHAA keskusesse
  • 11.00 lõuna AHHAA keskuse kohvikus Newton (koorene kanakaste riisi ja värske salatiga, magus saiake)
  • 11.45 “Jäätiselabor” (15 inimest)
  • 13.00 “Jäätiselabor ( 15 inimest)
    Sel ajal, kui üks grupp on õppetoas, külastavad teised keskust
  • Peale AHHAA keskust sõidame Jääaja keskusesse
  • 15.00-16.30 töötoad “Jääaeg - Maa arengu lahutamatu osa “ ja “Eestimaa looduse lugu - jääajajärgse looduse areng”
  • Kojusõit. Haanjasse jõuame orienteeruvalt kell 19.00.

Kaasa võta natuke sularaha ja juua.

 

 

Tunniplaan

 Õppetundide ajad

1. 8.30 – 9.15
2. 9.25 – 10.10
3. 10.20 – 11.05
Lõuna 1 (1.-6. klass)
4. 11.25 – 12.10
Lõuna (7.-9. klass)
Väikeste õuevahetund
5. 12.30 – 13.15
Oode
6. 13.30 – 14.15
7. 14.25 – 15.10 

 

Esmaspäev

 

1. klass

2. klass

3. klass

4. klass

5.klass

6. klass

7. klass

8. klass

9. klass

1

Muusika

Matemaatika

Eesti keel

Suhtlemine

Matemaatika

Eesti keel

Informaatika

Keemia

Inglise keel

2

Liikumine

Liikumine

Eesti keel

Kunst/ tööõp

Informaatika

Ajalugu

Inglise keel

Füüsika

Matemaatika

3

Eesti keel

Eesti keel

Liikumine

Liikumine

Muusikaõp

Matemaatika

Muusikaõp

Geograafia

Ühiskonnaõp

4

Matemaatika

Robootika

Matemaatika

Muusikaõp

Loodusõp

Inglise keel

Kirjandus

Matemaatika

Ajalugu

5

 

Muusikaõp

Muusikaõp

Matemaatika

Ajalugu

Loodusõp

Matemaatika

Inglise keel

Kirjandus

6

       

Liikumine

Liikumine

Geograafia

Muusikaõp

Muusikaõp

7

         

Muusikaõp

Liikumine T

Meedia

Liikumine T

 

Teisipäev

 

1. klass

2. klass

3. klass

4. klass

5.klass

6. klass

7. klass

8. klass

9. klass

1

Eesti keel

Kunst/tööõp

Kunst/tööõp

Eesti keel

Inglise keel

Eesti keel

Loodus

Ajalugu

Vene keel

2

Eesti keel

Eesti keel

Eesti keel

Võru keel

Võru keel

Kunst

Inglise keel

Matemaatika

Vene keel

3

Matemaatika

Matemaatika

Matemaatika

Matemaatika

Eesti keel

Matemaatika

Vene keel

Inimeseõp

Keemia

4

Kunst/ tööõp

Inimeseõp

Inimeseõp

Inglise keel

Kunst

Vene keel

Kunst

Kirjandus

Matemaatika

5

   

Inglise keel

Loodus

Kirjandus

Ühiskonnaõp

Matemaatika

Vene keel

Füüsika

6

   

Liikumine

Liikumine

Inglise keel

Matemaatika

Eesti keel

Vene keel

Bioloogia

7

       

Inimeseõp

 

Inimeseõp

 

Draama

 

Kolmapäev

 

1. klass

2. klass

3. klass

4. klass

5. klass

6. klass

7. klass

8. klass

9. klass

1

Eesti keel

Matemaatika

Matemaatika

Tehnoloogia õp P

Tehnoloogia õp P

Inglise keel

Matemaatika

Eesti keel

Geograafia P

Käsitöö T

Käsitöö T

Käsitöö T

2

Loodus

Matemaatika

Eesti keel

Tehnoloogia õp P

Tehnoloogia õp P

Matemaatika

Liikumine P

Liikumine P

Liikumine P

Käsitöö T

Käsitöö T

Loodus T

Käsitöö T

3

Matemaatika

Eesti keel

Inglise keel

Eesti keel

Eesti keel

Tehnoloogiaõp P

Tehnoloogia P

Matemaatika

Keemia

Käsitöö T

Käsitöö T

4

Kunst/tööõp

Loodus

Loodus

Eesti keel

Inglise keel

Tehnoloogiaõp P

Tehnoloogia P

Füüsika

Eesti keel

Käsitöö T

Käsitöö T

5

 

Kunst/tööõp

Kunst/tööõp

Matemaatika

Matemaatika

Kirjandus

Liikumine T

Tehnoloogia P

Liikumine T

Loodus P

Tehnoloogia P

6

         

Loodusõpetus

Inglise keel

Tehnoloogia P

Geograafia T

         

Tehnoloogia P

7

             

Kunst

Kunst

           

 

 

Neljapäev

 

1. klass

2. klass

3. klass

4. klass

5. klass

6. klass

7. klass

8. klass

9. klass

1

Eesti keel

Eesti keel

Inglise keel

Eesti keel

Matemaatika

Eesti keel

Vene keel

Ajalugu

Füüsika

2

Eesti keel

Eesti keel

Matemaatika

Inglise keel

Liikumine

Liikumine

Matemaatika

Vene keel

Ühiskonnaõp

3

Liikumine

Liikumine

Eesti keel

Matemaatika

Matemaatika

Vene keel

Bioloogia

Inglise keel

Kirjandus

4

Kunst/Tööõp

Kunst/Tööõp

Kunst/Tööõp

Inglise keel

Kirjandus

Matemaatika

Ajalugu

Keemia

Vene keel

5

 

Inglise keel

Liikumine

Liikumine

Loodus

Inimeseõpetus

Vene keel

Kirjandus

Matemaatika

6

     

Loodusõp

 

Vene keel

Kirjandus

Bioloogia

Inglise keel

7

           

Liikumine P

Liikumine P

Liikumine P

 

Reede

 

1. klass

2. klass

3. klass

4. klass

5. klass

6. klass

7. klass

8. klass

9. klass

1

Muusika

Eesti keel

Eesti keel

Eesti keel

Eesti keel

Loodus

Inglise keel

Eesti keel

Matemaatika

2

Liikumine

Liikumine

Matemaatika

Matemaatika

Matemaatika

Kirjandus

Ajalugu

Inglise keel

Bioloogia

3

Matemaatika

Loodusõp

Loodusõp

Muusika

Liikumine

Liikumine

Matemaatika

Geograafia

Ajalugu

4

Eesti keel

Muusika

Muusika

 

Inglise keel

Ajalugu

Eesti keel

Matemaatika

Geograafia

5

Mudilaskoor

Mudilaskoor

Mudilaskoor

Mudilaskoor

 

Inglise keel

 

Bioloogia

Matemaatika

6

               

Inglise keel

7

                 

Tarkusepäev 2020

 

1. septembri bussiliini sõiduplaan

ÕPILASLIIN NR 1:
Jaanimäe bp 9:10
Risttee 9:15
Voki 9:20
Ihatsi 9:35
Kergatsi
Purka 9:40
Kaldemäe 9:53
Haanja koolimaja 9:55

ÕPILASLIIN NR 2:
Ruusmäe 9:30
Plaani 9:35
Vänni (sissesõit) 9.45
Riidmäe 9:50
Haanja koolimaja 9:55

MISSO BUSSI ÕPILASLIIN:

Preeksa 09.00
Käänu 09.10
Hurda teerist 09.20
Raagi ristmik 09.30
Vungi 09.35
Haanja rahvamaja 09.55.

Tagasi orienteeruvalt kell 11.30