Arrow
Arrow
Slider

Uudised

Haanja Kooli lasteaia lõpupidu-ekskursioon

Taas on õppeaasta lõppenud. Eile, 3. juunil toimus lasteaia lõpupidu, kus saatsime kooliteeleoma kõige suuremad lapsed. Seekord oli sündmuste keskmes kaks tüdrukut, kes alustavadsügisest oma kooliteed Haanja Koolis.

Sel korral tegime lõpupeo koos ekskursiooniga Piusal. Kohale oli kogunenud palju rahvast, niiemasid, isasid kui ka laste õed-vennad. Rõõm oli kõiki näha ja veeta ühiselt üks elamusi täis päev.

Päeva alustasid lapsed väikese etteastega. Seejärel anti kooliminevatele lastele lasteaialõputunnistused ja kingitused. Traditsiooniliselt õnnitleti suviseid sünnipäevalapsi. Tänukirjadsaidkalapsevanemad, ühiste pingutuste ja koostöö eest.

Peale ametliku osa lõppemist toimus giidiga ringkäik. Ekskursioon toimus läbi KIK-i projekti, millefookuses oli keskkonnaharidusalane programm lasteaia lastele “TunnetusprogrammPiusal". Giidijuhendamisel läbisime loodusraja, õppisime tundma loodust erinevate meelte ja tegevustekaudu, tutvusime erinevate Piusa liivadega ning lõpetuseks külastasime Muuseumikoobast.

Päeva lõpetasime piknikuga. Kõik olid pingutanud, ise valmistanud või kaasa toonud kõike maitsvatmeie ühisele piknikulauale. Meie ühisüritustel on ikka olnud traditsiooniks töötuba või meisterdamisenurk. Sel korral meisterdasid lapsed vanematega endale ise tuulelohed. Kõik olid toredadjaomanäolised. Lapsed tundsid rõõmu meisterdamisest ja tuulelohede lennutamisest.

Päev oli väga tore, lõbus ja meeldejääv. Laste näod särasid. Aitäh lastele, vanematele, õdedele-vendadele ja kõigile asjaosalisetele, kes aitasid kaasa õnnestunud päevale! Kooliminevatelelastelesoovime rõõmu, jaksu ja edukat kooliteed! Kogu lasteaiapere jääb teid igatsema!

Haanja Kooli lasteaiapere

Haanja Kooli lasteaed Piusal. Foto: Anne Mäeots

Rohkem pilte võib vaadata siit.