Arrow
Arrow
Slider

Kooli uudiste arhiiv

Haanja kool on kasutusele võtnud uue e-päevikute süsteemi Stuudium.

Haanja kool võtab alates 2021/2022. õppeaastast kasutusele uue e-päevikute süsteemi Stuudium ning ei jätka eKooli kasutamist. Uude keskkonda saab siseneda aadressilt haanjakool.ope.ee. Stuudiumisse saab turvaliselt siseneda ID-kaardi või Smart-IDga (Mobiil-ID võimalust ei ole). Teine võimalus on luua parool, mille abil keskkonda siseneda.

Täpsustav info õpilastele:

Kui sul on võimalik turvaliselt keskkonda siseneda ID-kaardi või Smart-IDga, siis kirjuta kasutajanime lahtrisse oma ees- ja perekonnanimi või kooli poolt antud e-posti aadress. Seejärel klõpsa nuppu „ID-kaardiga“ või „Smart-IDga“.

Kui eelnimetatud võimalust keskkonda sisenemiseks ei ole, siis saab siseneda ka parooliga. Esimesel korral sisse logides tuleb teil aga vajutada nuppu „Unustasin parooli“, kuna uues keskkonnas teil veel parooli loodud ei ole. Selleks, et endale parool luua, tee järgnevat:

- Ava aadress haanjakool.ope.ee

- Sisesta kasutajanime lahtrisse oma ees- ja perekonnanimi või koolist saadud e-posti aadress.

- Klõpsa nuppu „Unustasid salasõna?“

- Klõpsa rohelist nuppu „Edasi->“

- Sinu kooli e-postkasti tuli uus kiri Stuudiumilt, kus antakse juhised parooli loomiseks/taastamiseks.

- Kui parool loodud, saad edaspidi selle parooliga Stuudiumisse siseneda.

Täpsustav info lastevanematele:

Kellel veel ei ole Stuudiumi kasutajakontot, siis tuleks see luua ning taotleda oma lapse info nägemiseks juurdepääsu, kuna eKooli süsteemist Stuudiumile üle minnes ei olnud lubatud teie andmeid üle viia. Kuidas endale kontot luua ja oma lapse infot näha, saab lugeda Stuudiumi abi lehelt aadressil https://abi.stuudium.com/kasutajakonto/uued-kasutajad

Lastevanemad, kellel juba on Stuudiumi konto (näiteks on suurem laps koolis, kus juba on Stuudium kasutusel), uut kontot tegema ei pea, vaid nad saavad sama kontoga sisse logides näha ka Haanja koolis õppiva lapse infot. Selleks tuleb Stuudiumi keskkonnas esitada taotlus oma lapse info nägemiseks. Kuidas seda teha, saab lugeda Stuudiumi abi lehelt aadressil https://abi.stuudium.com/kasutajakonto/kontode-sidumine

 

Kui vajate täiendavat abi, siis Stuudiumi kasutamise kohta saab lugeda Stuudiumi abi lehelt aadressil abi.stuudium.com. Kui sealt abi ei leia, siis võib pöörduda kooli IT-administraatori Alar Voometsa poole e-kirja teel aadressil This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..